MTS


Kolay Yönetim

Programa internet olan her yerden kolayca bağlanabilir, kritik öneme sahip bir çok işlemi analiz edebilir ve diğer kullanıcıların yaptıkları tüm işlemleri anında görebilirsiniz.

Entegre Sistem

Mts; Esnaf ve Kobi'lerin en çok ihtiyaç duyduğu ( ön muhasebe, iş takip ve e-ticaret ) sistemlerin entegre edilmesiyle oluşturulmuştur.

Raporlama

Sadece bir kaç tık ile istediğiz yüzlerce rapora anında ulaşabilir, kaydedebilir ya da istediğiniz e-posta adresine anında gönderebilirsiniz.

Yedekleme

Kayıtlarınızın kaybolma riskini unutun. Tüm yedekleme işlemlerini biz yürütüyor veritabanınızın yedeğini günlük, dosyalarınızın ise haftalık ve aylık yedeğini alıyoruz.

Hesaplarınıza Özgürce Erişin

MTS v.1 web tabanlı ön muhasebe, iş takip ve online satış gibi bölümlerin entegre edilerek tek merkezden yönetilmesi projesidir. Projenin oluşturulma amacı sizin, yetkilendirdiğiniz kişilerin veya müşterilerinizin zaman ve mekana bağlı kalmadan istedikleri an internet bağlantısı olan tüm cihazlardan hesap ve diğer bilgilere ulaşmasıdır.


- Bir Çok Yönden Tasarruf Edin

MTS v.1, esnaf ve kobilerin en çok ihtiyaç duyduğu temel modüller ile bunlara bağlı yüzlerce özellikleri sayesinde, işletmelerin en büyük sorunlardan, zaman, kalifiye eleman ve gider kalemleri vb, tasarruf sağlayarak, iş akışınızı hızlandırıp maliyetlerinizi azaltacaktır. MTS v.1 kullanım kolaylığı sayesinde kalifiye eleman ihtiyacını ortadan kaldırmakta, tüm cihazlardan uyumlu olması ile rapor ve analiz bilgilerine anında ulaşarak size zamandan ve en çok ihtiyaç duyulan modülleri barındırması ile birden fazla program satın almanıza gerek kalmayarak bir çok masraflardan tasarruf sağlar.

- Kayıt Sınırı Yok

MTS v.1, piyasadaki bir çok programların aksine, hiçbir kayıt kısıtlaması bulunmamaktadır. Cari, stok, banka, çek / senet, ödemeler, tahsilatlar, notlar, uyarılar gibi daha bir çok özellikleri, kayıt sınırı olmadan istediğiniz kadar, sınırsız kullanmanızı ve bunlar için fazladan ücret ödememenizi sağlar. Örneğin : çalıştığınız firmanın, telefon, adres, e-posta, bilgilerini dilediğiniz kadar ( çoğu programlar sadece 2 sabit, 2 mobil telefon eklemenize izin veriyor. ), veya eklediğiniz stoğa ait yüzlerce alt stok ve ayrı ayrı fiyatlarını ekleyebilirsiniz.

- Kullanıcı Sınırı Yok

Mts v.1'i kullanım şekline göre beş ayrı rütbede kullanıcı tanımlaması yapabilirsiniz. Yönetici, yetkili, sorumlu ( depo sorumlusu, ustabaşı vs. ), kasiyer ve müşteri şeklinde rütbeler bulunmaktadır. Müşteriler de kendi içerisinde çeşitli yetkileri ( firma sahibi, alış departmanı, satış departmanı, muhasebe, depo sorumlusu vs.) bulunmaktadır. Tüm kullanıcı kayıtları sınırsızdır. Rütbe ve yetkilerine göre kendilerine özel sayfa veya alanları görebilmektedir.

- Müşterilerinizi Şaşırtmak İster Misiniz?

MTS v.1'de hesap ve diğer bilgileri tutarken aynı zamanda müşterileriniz de sisteme giriş yaparak kendileriyle ilgili hesapları ve genel bilgileri görebilir. Bir çok modülde genel ve özel alanlar oluşturularak müşterilerinizin görmesinde sakınca bulunmayan bilgileri genel alanlara, sadece firmanızdaki kişilerin görmesini istediğiniz bilgileri özel alanlara girebilirsiniz. Hesap detayı, teklifler, siparişler, firmanıza ait genel bilgiler ile banka hesap bilgilerini görebilir, online ödeme bölümünden ( pro paket için geçerli ) kart ile ödemelerini yapabilirler. İş akışınızı hızlandıracak bir çok özelliği de ( sipariş verme, teklif alma, online ödeme yapma, tekliflerin ve siparişlerin detayını görme gibi ) kullanabilirler. Müşterileriniz için de uyarı sistemi mevcuttur. Vadesi geçen uyarılar, mutabakat uyarısı, teklif ve sipariş uyarısı gibi anasayfa uyarılarının yanında mesajlaşma sistemi de mevcuttur. Tüm teklif ve siparişlerde müşteriler statüsüne göre fiyat ( sizin belirlediğiniz şekilde ) sistem tarafından verilmektedir ( Örn : normal fiyatı 10 TL olan ürünü bayiniz 8 TL olarak görmesi ).

- İstediğiniz Yerde Ödeme Alın

MTS v.1'de temel olarak online ödeme özelliği ( pro paket için geçerli ) mevcuttur. Çalıştığınız bankadan alacağınız sanal posu ücretsiz olarak kuruyoruz. Zaman, mekan ve cihaza bağlı kalmadan istediğiniz yerde siz veya yetki verdiğiniz kişiler tahsilat yapabilir, hatta müşterileriniz de kendi hesaplarına girerek ödeme yapabilirler.

- İstediğiniz Ürünü İstediğiniz Müşteriler Görsün

MTS v.1'de ürün kaydı yaparken, ürünü hangi statüdeki müşterilerin görebileceğini belirleyebilirsiniz. Örneğin sadece bayilere sattığınız ürünü kayıt esnasında " bayi grubu görsün ( ana bayi, alt bayi, bayi ) " seçeneğini işaretleyerek toptan, perakende ve online satış müşterilerinizin o ürünü görmesini engelleyebilirsiniz.

- Kontrol Sizde

MTS v.1'in çok güçlü loglama özelliği bulunmaktadır. Sisteme giriş yapan kişinin çıkış yapana kadar ki tüm giriş, çıkış, ekleme, silme, güncelleme işlemleri kayıt altına ( ip ve zaman damgası kullanılarak ) alınır. Böylelikle istediğiniz zaman işlem kayıtları sayfasından kişileri veya işlemleri, zamana göre, işlem türüne göre veya açıklama bilgilerine göre, filtreleyebilir, şüphelendiğiniz işlemleri veya kişilerin şüpheli işlemlerini anında istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Tüm işlem kayıtları silinmeyecek veya güncellenmeyecek şekilde veritabanında saklanmaktadır. Böylelikle çalışanlarınızın yaptığı işlemleri aylar sonra bile görebilirsiniz.

- Uyarı Sistemi

MTS v.1'in en önemli özelliğinden biri de son derece stabil çalışan " Uyarı Sistemi " dir. Uyarı sistemi, iş hayatınızı kolaylaştıracak, sizi birçok zahmetten kurtaracak, iş yükünüzü azaltacak hatta işinize yön verecek, yaptığınız her işlemi kontrol edip varsa sizi bilgilendirecek bir sistemdir. Uyarı Sistemi, onlarca kontrol mekanizmasından oluşmaktadır. Bunlardan en önemlileri anasayfadaki, her zaman gözünüzün önünde bulunması gereken, " Ödeme ", " Tahsilat ", " Notlar ", " Poliçeler " ve " Sistem Uyarıları " dır. Bu Uyarılar özet olarak " vadesi geçen ", " bugünkü ", " 10 gün içinde " ve " 30 gün içinde " şeklinde sürekli sistemi kontrol ederek sizi bilgilendirmekte, istediğinizde detaylarıyla birlikte göstermektedir.

- Yol Tarifi Mi İstediniz ??

' Daha Neler ? ' dediğinizi duyar gibiyim. Evet, MTS v.1'de kaydettiğiniz her adresi, istediğiniz cihazda, tek tıkla google haritalarda görüntüleyebilir. GPRS özelliği olan tüm mobil cihazlarda ( tüm cep telefonu ve tabletlerde ) google haritalar ekranında yol tarifini isteyerek google'ın yol tarifi hizmetinden yararlanarak cihazınızı navigasyon cihazı şeklinde kullanabilirsiniz.

- Raporlama

MTS v.1'de yaptığınız tüm işlemlerin detaylarını veya özetlerini ya da hesap özetleri, analizler, kar-zarar, giriş-çıkış, ödeme-tahsilat vs vs. gibi yüzlerce raporları anında görebilir, çıktısını alabilir, kaydedebilir veya isterseniz firma çalışanı veya yetkililerine, müşterilerinize, üyelerinize veya sizin belirlediğiniz bir e-posta adresine raporu tek tuşla anında gönderebilirsiniz.

- Analiz

MTS v.1'de stok ( kar-zarar (toplam/detay), işlem hareket ve detaylı stok ), gelir-gider ( gelir-gider(toplam/detay), işlem hareket ve detaylı gelir-gider ) ve genel durum ( cari, stok, kasa, banka, çek senet, ödeme, tahsilat ) analizleri bulunmaktadır. Analizler kendi içerinde de bir çok analizi detaylı olarak bölümler şeklinde sunmaktadır. Örneğin A isimli stoğun detaylı analizinde toplam alış satış miktarı, kar-zarar, en ucuz, en pahalı, ortalama alış satış fiyatları, en çok sattığınız firmalar, en çok aldığınız firmalar ve aylara göre alış-satış vb bölümlerden oluşmaktadır. Tüm analizler anlık ve sınırsızdır. Genel durum analizi aynı zamanda veritabanına analiz tarihine göre kaydedilmektedir. istediğiniz an genel durum analiz raporuna tıklayarak tarihlere göre genel durum analiz bilgilerinin tümünü rapor şeklinde alabilirsiniz.

- Güvenlik

MTS v.1'deki yapılan tüm işlemler bir dizi güvenlik protokolleri ve filtreleme uygulanarak işleme alınırken dışarıdan gelen müdahalelere karşı birkaç farklı yöntemle sunucu ve istemci tarafında güvenlik protokollerinin anında devreye girmesini, SSL sertifikası ile tüm bilgiler şifrelenerek sistemin daha güvenli hale gelmesi ve güvenliğin en üst seviyeye çıkarılmasını sağlıyoruz.

- Yedekleme

MTS v.1 günlük, haftalık ve aylık olarak yedeklenmekte, yedekler farklı sunucularda saklanmaktadır.

Modüller, Özellikler ve Detayları

Muhasebe İşlemleri

- Cari

- Stok

- Kasa

- Banka

- Fatura

- Çek / Senet

- Hızlı Satış

- Gün Sonu

Takip İşlemleri

- Personel Takip

- Sipariş Takip

- Teklif Takip

- Poliçe Takip

- Üye Takip

Diğer İşlemler

- Diğer Ödeme / Tahsilatlar

- Taşıyıcı Firmalar

- Belge ve Dosyalar

- Yorumlar

Ayarlar

- Döküman Ayarları

- Görsel Ayarları

- Hazır Sipariş Mesajları

- Hazır Teklif Mesajları

- Dinamik Sayfalar

- Düzenli Uyarılar

- İşlem Kayıtları

- Sözleşmeler

- Genel Ayarlar

Analiz

- Genel Durum Analizi

- Stok Analizi

- Gelir/Gider Analizi

Genel

- Profilim

- Notlarım

MTS v.1 ( Web tabanlı ön muhasebe, iş takip ve online satış programı )